pandora perlen buy runescape money tiffany pendants hollister hoodies ghd osterreich mbt kengat links of london jewelry thomas sabo charms levis dritto pandora armband
 
 
Почетна | За нас Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
Пребарување:
 

Вести
НОРМАЛИЗИРАН СООБРАЌАЈОТ НА ГРАНИЧНИТЕ ПРЕМИНИ ЕВЗОНИ - БОГОРОДИЦА
 
 
Ве известуваме дека од денес 17.02.2017 година (петок) од 11 часот блокадата на ГП Евзони – Богородица од грчка страна е прекината, односно повторно е воспоставен нормален проток на патнички и товарни моторни возила на овие гранични премини.
Назад 

Креиран од Admin2 на 17.02.2017
MK | EN | SQ
 Новини

 Линкови

 Сервиси

Supported by
Моментално посетители: 83
Вкупно посетители: 10063673

 
Почетна | За нас | Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
©2004 Царинска Управа на Република Македонија