pandora perlen buy runescape money tiffany pendants hollister hoodies ghd osterreich mbt kengat links of london jewelry thomas sabo charms levis dritto pandora armband
 
 
Почетна | За нас Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
Пребарување:
 

Вести
НОРМАЛИЗИРАН СООБРАЌАЈОТ НА ГРАНИЧНИТЕ ПРЕМИНИ КОН ГРЦИЈА
 
 

12.01.2017 година, Скопје

Ве известуваме дека денес 12.01.2017 година (четврток)  во 9 часот повторно е воспоставен нормалниот проток на товарни моторни возила во Република Грција односно сообраќајот на влез и излез, во и од Република Македонија, се одвива нормално, согласно временските услови.


 

Назад 

Креиран од Admin на 12.01.2017
MK | EN | SQ
 Новини

 Линкови

 Сервиси

Supported by
Моментално посетители: 86
Вкупно посетители: 10063676

 
Почетна | За нас | Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
©2004 Царинска Управа на Република Македонија