pandora perlen buy runescape money tiffany pendants hollister hoodies ghd osterreich mbt kengat links of london jewelry thomas sabo charms levis dritto pandora armband
 
 
Почетна | За нас Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
Пребарување:
 

Вести
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СОСТОЈБА НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН БОГОРОДИЦА – ЕВЗОНИ
 
 

 

Ве информираме дека добиено е известување од грчка полиција во кое стои дека поради снежни наноси на автопатот во Република Грција прекинат е сообраќајот за товарни моторни возила. Согласно ова, од граничниот премин Богородица – Евзони, кон Грција не треба да се пропуштаат товарни моторни возила на излез од Република Македонија. Навремено ќе известиме за  расчистување на патот.

Назад 

Креиран од Admin на 11.01.2017
MK | EN | SQ
 Новини

 Линкови

 Сервиси

Supported by
Моментално посетители: 84
Вкупно посетители: 10063674

 
Почетна | За нас | Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
©2004 Царинска Управа на Република Македонија