pandora perlen buy runescape money tiffany pendants hollister hoodies ghd osterreich mbt kengat links of london jewelry thomas sabo charms levis dritto pandora armband
 
 
Почетна | За нас Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
Пребарување:
 

Вести
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА
 
 

Почитувани,

Ве известуваме дека на ден   16.11.2016 (среда)  од 08:00 часот до 10:00 часот заради интервенција на водовод  од страна на ЕВН Македонија, ќе има прекин на напојувањето со електрична енергија на сите стопански и нестопански потрошувачи и објекти на граничниот премин Богородица, со што отежнато  ке биде и работењето на  царинска испостава Богородица и царинска испостава Гевгелија.  

Назад 

Креиран од Admin на 14.11.2016
MK | EN | SQ
 Новини

 Линкови

 Сервиси

Supported by
Моментално посетители: 87
Вкупно посетители: 10063677

 
Почетна | За нас | Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
©2004 Царинска Управа на Република Македонија